Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Dan Zhang

Telefon numarası : 86-13679121121

Naber : +8613679121121

Free call
Xi'an Tiptop Machinery Co.,Ltd

Çin'de kontrol hattı tüp üretiminin öncüsü!

Sizin için kalite kontrolü yapıyoruz!

Satın alma maliyetlerinizi düşürmenize yardımcı oluyoruz!

Güvenilir ortağınız biziz!

  • Xi'an Tiptop Machinery Co.,Ltd
  • Xi'an Tiptop Machinery Co.,Ltd
  • Xi'an Tiptop Machinery Co.,Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: TIPTOP No. Çalışanları: 55~70
Yıllık satış: 8000000-10000000 Yıl kurulan: 1998
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Yüksek basınçlı ekstra uzun paslanmaz çelik kontrol hattı tüpü (paslanmaz çelik sarmal borular) üretmenin lider yönü ile TIPTOP, yerli araştırma ve geliştirme, üretim ve satışları entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir sanayi şirketi haline gelmiştir.Şirket başarıyla 2000 yılında paslanmaz çelik test kabloları bir dizi geliştirdi. Son yıllarda, şirket araştırma ve geliştirme dubleks çelik ve nikel alaşımlı kontrol hatları, taahhüt edilmiştir ve uluslararası pazarda yaygın olarak onaylanmıştır.

Şirket 20.000 metrekarelik bir alanı ve 12.000 metrekarelik bir inşaat alanını kaplamaktadır.Şirket birkaç paslanmaz çelik boru üretim hatları, tüp yapma üniteleri, tüp çekme üniteleri, iyi tip elektrikli fırınlar, çevrimiçi vakum ışık fırınları ve diğer üretim ekipmanları vardır.Şirket ayrıca ulusal paslanmaz çelik boru kalite kontrol gereksinimlerini karşılayan bir kalite kontrol merkezine sahiptir.Kalite kontrol merkezinde 300Mpa hidrolik test makinesi, çekme testi tezgahı, Vickers sertlik test cihazı, 500 ° C sıcaklık dayanımı test fırını, girdap akımı kusur dedektörü ve bir dizi paslanmaz çelik ürün bulunmaktadır.Paslanmaz çelik ürünlerin kimyasal ve fiziksel özelliklerinin güvenilirliğini ve stabilitesini sağlamak için test ve muayene ekipmanları.

Şirket yılda 3.000 tondan fazla paslanmaz çelik kontrol hatları ve diğer ürünler üretir, satış işaretli yurtiçi ve yurtdışı hem de kapsar, yurtiçi için, biz CNOOC, Petro Çin ve Sinopec ağ kurumsal şirket, uluslararası olduğu gibi, yaygın olmuştur Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Avustralya vb.

Kendi marka ürünlerinin kalitesini artırma öncülünde, şirket yeni ürünlerin araştırma ve geliştirmelerini sürekli olarak artırdı ve birçok yerli üniversite ve bilimsel araştırma kurumu ile işbirliği yaptı ve aktif olarak yatırım yaptı.Son yıllarda, şirket CCS, GL, DNV ve diğer sınıflandırma topluluklarının sertifikalarını geçti.

 

Desteğimizle sahip olacaksınız:

  1. Ücretsiz teknik veriler, teknik rehberlik ve eğitim
  2. İzleme hizmeti için siteye profesyonel mühendis
  3. "tam zamanında tedarik" (yani, müşterinin gerçek talebine göre herhangi bir zamanda tedarik), bu şekilde müşteriler sıfır stok elde, kar maksimize.
  4. En uygun teklif, biz prensibi olarak "küçük kar alma" alır.
  5. % 100 nitelikli ürün, Firmamız kesinlikle ilgili teknik standartların gereksinimlerini takip edecek, çeşitli üretim bağlantılarını kavrayacak ve ürün performansını sağlayacaktır.
  6. satış sonrası hizmetleri yeterli.

Biz eşitlik ve karşılıklı yarar temelinde yurtiçinde ve yurtdışında arkadaşlarınızla iş geliştirme arıyoruz!

Geçmiş

Petrol ve gaz, kimya ve elektrik endüstrileri alanında malzeme sağlama ve teknik destek üzerine yoğunlaştık.

Hizmet

1. yeni ürünler Kabul özelleştirme ve Tasarım ihtiyaçlarınızı.
2. Strict kalite kontrol ve Sürekli satış sonrası servis.

Ekibimiz

Biz gelenek, yenilik ve araştırma ilkelerine adanmışızdır. Bu hedefe ulaşmak için, sinerjik bir yaklaşımla yakın çalışma içinde olan birkaç bağımsız departman, uluslararası standartlara göre müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ürün ve hizmetin profilini oluşturmaya yardımcı olur.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales@tiptopm.com
+8613679121121